Rumalad küsimused 2

Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

See vaheletrügimise teema on vist juba sama vana, nagu Eesti Vabariik. Omal on kujunenud aastatega põhimõte, et kui sa tuled mõistlikus kohas ja näitad suunda, siis lasen ka vahele. Aga kui üritad viimase hetkeni suruda ja siis ehk ka veel ilma suunda näitamata vahele tulla, pole lootustki. Eriliselt kettasse ajavad need klounid, kes kiirendusraja alguses sõidavad põhireast kiirendasrajale, et selle lõppedes uuesti tagasireastuda. Nendele tüüpidele ma keeran alati vastu, kui üritatakse jõuga vahele tulla. Viimane kontingent kipuvad sageli taksojuhid olema. Siiamaani pole kellegiga veel külgi kokku pannud. Ühe korra pidin autost välja tulema, kui mingi ajutise tee-ehituse tõttu oli äkitselt üks sõidurada kinni pandud ja kõik normaalsed juhid said aru, et tuleb üle ühe vahele lasta. Minu reastumisel arvas aga taksist, et ta on nii kõva mees küll, et ega ikka ei lase. Ma vahetasin rea sellegipoolest tema ette ja seda muidugi hirmsa temapoolse tuututamise saatel. Kohe kui kitsas koht läbitud, reastusin paremale tagasi. See härra taksoga arvas siis, et jumala õige tegevus on mul auto taga edasi tuututada :) Kui ma siis kinni pidasin ja auto taha jalutasin, et härralt tema tegevuse mõistlikkuse kohta aru pärida, siis sai millegipärast tuut ruttu otsa ja takso kadus vaateväljast kiiremini, kui s... lehma ihust. :)
A võibolla oli see ainult sellepärast, et mul on valge kaubik :)

Mine “Ajaviiteks...”