Nõuanded, seina soojustamiseks.


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Nõuanded, seina soojustamiseks.

Lugemata postitus Postitas will111 »

selle "boksi" all seal konkreetses lauses ma pidasin silmas ikka sinu eluruume, mis on aurutõkkega suletud. võin ka kilekotiks nimetada kui see paremini meeldib :D

ühtlasi, väidetavalt ei pea ka need aurutõkkekiled päris 100% niiskust kinni. ma ei ole konkreetselt selle kohta niivõrd täpselt uurinud, et midagi põhjapanevat väita aga nähtavasti jõuab mingi osa läbi pinna, mingi osa võibolla pääseb läbi ühenduskohtadest ja mingi osa äkki ka sealt, kus on lihtsalt pisut kehva paigaldusklaliteet või kile kogemata lõhutud.
ja lisaks sellele, nagu ma juba eespool ütlesin siis niiskus saab konstruktsiooni siseneda ka väljastpoolt sissepoole suunaga. sinna minuteada keegi kunagi aurutõket ei paigalda ka...

aga ega ümberveenmisega tegeleda ei viitsi. pidavat vist olema nö. 2 veendunud arvamust. need, kes väidavad, et ainuke variant ehitada on paigaldada sisse aurutõke sest muidu läheb kõik peesse...ja need, kes väidavad, et saab nii ja saab ka teistmoodi.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”