Kuidas sõiduhirmust üle saada?

Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Jaa ma tean seda tunnet ;)

Minus tekkis see ringi reisimise ja uhamise pisik juba siis kui 50cc vana vene mopeediga käristasin.. (kuskil 9 aastane tatt olin siis) see õhk jahutusega nagu te kõik väga hästi teate ;) Mul oli sellele siis suurest 20 lidrasest plastmass kankust kondel [Motobot: õige on "gondel"] tehtud.. ÄRGE arvake, mitte kiiruse saamiseks vaid jahutamiseks.. nimelt olid need kanku kaaned suunatud nö. vastupidi, et kõik õhk juhiti otse silindrile :D Nu jahutus oli 5+ ja sõitsin sellega ikka siiiiiiiitaks rohkem, kui sõber oma deltaga (selajal kui temal juba tõrkus võisin mina veel täiega piitsa anda)

oma 70 kmh jooksid me pillid välja ka, et siis sai päris pikki maid maha sõidetud!

Unistasin vaid sellest, et millal "suure" mootoriga ratta saan ja load ja millllal lõpuks ometi saan pikemaid otsi ette võtta, mis nüüd möödund hooaeg teoks sai koos biker.ee sägadega!!!

Parim elu kogemus! Mega.. krt ei oska kohe kirjeldada seda tunnet :roll: :wink:

panin nüüd teemast 351-ga mööda aga bohui.. natuke võib ikka vanu aegu meelde tuletada... kui juba nolimits seda tegema hakkas :lol: :P

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”