Tänavalegaalsed naastrehvid mootorrattale?

Kasutaja avatar

Teema algataja
ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Tänavalegaalsed naastrehvid mootorrattale?

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas:
ranel kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Ma ei oska öelda,kas sellest võiks ka abi olla,aga Kummimees Tallinnas Peterburi teel teeb mingi masinaga lamelle tavarehvile.Olen lasknud seda teha seal nii sõiduka,kui veoka rehvile.Tsikli kohapealt ei oska öelda,sest pole ise näinud seda tegemist,aga keskmistel kolotsidel võiks kerge lamell äkki abiks olla.

Lamelliga probleemi pole ju. Neemegi enne tõi välja ju ühe konkreetse mudeli. Naastrehvi kohta küsisin siiski.

Mina pidasingi silmas seda konkreetset Neeme pakutud või sarnast mudelit.Tehase lamellrehvil puudub üldjuhul koht kuhu naaste panna,aga naast +lamell teeb minu arust kokku parema kombo.Kõik tehase naastrehvid autodele on ka miskil põhjusel lamellitatud?

Sa ajad hetkel nüüd midagi sassi. Vaata esimeses postis olevaid mõõte. Välja pakutud enduro rehv on siiski M+S. Ka isegi praegu all olevad on M+S.
Seda, kuidas naelutada, ma tean. Ise naelutades ehk naaste ostes on aga selle hind väga ränk kokku.

Viimati muutis ranel, 25 Sept 2017, 10:07, muudetud 1 kord kokku.


http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”