Tondi-Kotka liiklusõnnetuse arutelu 26.09.2017 → Re: RE: Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: RE: Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Jesper kirjutas:

Eks tsikli selga ronimine ongi üsna haige temp ja normaalne inimene sõidab Uberiga. Noh ja võib-olla käib Pärnus hooaega avamas ja sulgemas, kui ilus ilm juhtub olema :)

Minu isiklik väärastunud seisukoht nende peateele vahelelaskmiste suhtes on see, et kui kaks täiskasvanud inimest tahavad omavahel viisakusi vahetada, siis korrektne on võtta endale tuba ja teisi liiklejaid sellesse mitte segada. See, et tsikliga mahub läbi aukude, kuhu auto kinni jääb, ei anna mingit moraalset ega muud õigust oma kirstuga risti keset teed töllerdamiseks. See Audi oleks sama triki teinud ka siis, kui pärisuunas oleks olnud kaks rida ja teisest oleks auto tulnud - neid sarnaste vahelepressijate tekitatud plekimõlkimisi näeb suht tihti, lihtsalt tsikliga saab kergemini ajalehte.

Peateel vahele laskmine on arenenud maades täitsa tavaline praktika, autokoolides nimetatakse seda täiskasvanulikuks käitumiseks. Tipptunnil lasevad peateel liikujad kõrvalteedelt liiklejad vahele nn. hammasratta meetodil, st et iga peateeline laseb vahele ühe kõrvalteelise.
Sellist "Mina Mina Mina ja MINU eesõigus" praktikat kohtab kahjuks enamasti vaid baltikumis

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”