Pärlid kindlustustelt.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Pärlid kindlustustelt.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
Ain kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Mul oli esemete nimekirja alusel see poliisil kirjas,aga nad raiped on sel suvel muutnud oma kindlustustingimusi.Homme kohe uurin seda asja,sest mul oli aprillis just lepingu uuendamine ja väidetavalt kõik jätkub juba kehtinud tingimuste alusel.Aprillis olidki tingimused vanad ja juulis muudeti neid.
Homme kohe uurin seda asja.Vahel on sellest foorumist lausa võimalik ennetavat abi saada. :bsmile:

Kas esemete nimekirjas on tõesti kellegil kirjas ka näiteks tsikkel, ATV või mootorsaan (ja need masinad on ka registris)

RSA ,kui veel oli siin olemas,pani selle reaalselt ka poliisile kirja.Üldse parim kogukindlustuse lahendus vist üldse,mis mul läbi aegade olnud.Oli ka üks kahju juhtum-maakütte kompressor ja kõik sai meili teel korda.
If ei korva üldse midagi muud,mis majas sees.Oli juhus,kui kaevu elektroonika sai viga ja öekdi,et puhka jalga,see ei käi selle alla.
Swedi läksin peale RSA kadumist just selle pärast,et seal oli ka väljaspool hoonet ja abihoones olev asi poliisil olemas.Swedis reaalset nimekirja ei saanud teha,aga kahju juhtumi korral korvatakse esemete loetelu järgi.Nii on mul poliisil kirjas.Tol ajal selliseid välistusi nagu nüüd alates 07.2017 polnud.
Samas vaatasin üle,praegu on mul ikkagi lepingu alguseks Swedis 2014 aprill,aga peale juulit,sel aastal on uued tingimused.Ehk teen päringu kuidas need asjad siis nüüd on.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”