Kes meil veel sõidavad?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

will111 kirjutas:

urmas66, kas see aine mida kasutasid toimib autoklaasi peal ka selliselt, et vesi valgub suuremate tilkadena mööda klaasi ise minema tuule mõjul? mis saab siis kui siiski on vaja mingil hetkel pikemalt kojameestega nühkida (näiteks räme padukas), kas kojarid siis nühivad selle aine kihi omakorda suht kiirelt maha või pigem siiski püsib mingi paar kuud ikka peal? ja ega juhuslikult pole proovinud seestpoolt sellega töödelda või see nö. kondenseeruva niiskuse vastu eriti ei aita?

Mul on kõigil autodel juba aastaid sellega küljeklaasid tehtud ja need püsivad vihmaga päris kuivad kohe.Esimene oli Volvo,millel olid tehasest see töötlus ja hakkas meeldima.Lisaks ei lähe klaasid nii sopaseks. Esiklaasi ei ole julgenud teha,sest tuttaval on ja mulle ei meeldinud.Mind segab see,et kui kojamees tõmbab,siis oleks nagu klaas kergel rasvane ja mind see pimedas häirib(nagu peale autopesu on vahane).
Kiivrile sisse poole pole proovinud,aga ilmselt ei aita ka,sest kui talvel autoga sooja ruumi sisened,siis klaasid lähevad ikkagi uduseks.Samas väljaspoole pannes toimib ikka väga hästi.Kunagi proovisin Turtele waxi oma ka ,aga see ei kesta üldse.Sellega tehtud klaas kestab paar hooaega.
Auto peal on see samas väga mugav asi ja kestab paar aastat või enamgi,olenemata pesulas käimistest jne.
Ma olen seda kasutanud Motoralis olemas laos 16tk.
NANO MAXI KLAASIKAITSE KOMPLEKT (PUH.VAH, KAITSE.VAH, LAPP), VEEHÜLGAJA Hind 37.50
Pilt



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”