Miks mulle ei meeldi porgandid ehk mis pagana päralt on vaja talvel mootorrattaga sõita

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Re: Miks mulle ei meeldi porgandid ehk mis pagana päralt on vaja talvel mootorrattaga sõita

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Mina arvan, et see on iseenda proovile panek, et kas saan hakkama. Mingit mõnu seal küll ei ole. Ise olen 2 talve tänavaliikluses proovimise mõttes kaasa teinud ja õnneks ellu jäänud kuigi võimalusi millegi alla jääda, ette libiseda, sisse sõita jne oli kümnetes ja küllaga.

Et kokkuvõtteks nii - proovida võib ja mingi piirini on see isegi huvitav aga täna ütleks küll, et võib-olla 1-2 sõitu konkreetsel eesmärgil mingile vastavasisulisele üritusele võiks kaasa teha aga niisama igapäevaselt küll mitte. Ja tsikli tapab ära üksainus kord ja juba kilomeeter-kaks soolamärja teed vurada on üsna fataalsete tagajärgedega, sest seda keemiat ei saa lihtsalt peale sõitu millegagi kätte sealt kuhu ta pugenud on

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”