Miks mulle ei meeldi porgandid ehk mis pagana päralt on vaja talvel mootorrattaga sõita

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3138
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Miks mulle ei meeldi porgandid ehk mis pagana päralt on vaja talvel mootorrattaga sõita

Lugemata postitus Postitas ranel »

Miks üldse tsikliga sõita? Vihma sajab ja saad märjaks. Hooldusvälp on olematu võrreldes autoga. Soojendust kasutada ei saa. Aja muudkui seda varustus selga. Oht alati kukkuda. Ettejooksvate loomade eest pole kaitset.

Kes tahab, mu jääraja piigid ära osta. Kopp ees selle päriselt talve ootamisest. Kaks talve jutti pole need kasutust saanud, sest järvedele ei tule seda korralikku jääd peale, et julgeks sõitma minna ohuta, et läbi ei kukuks. Vot nii kõva põhjamaa oleme.

Pilt

Koos piltidega puust ja punaseks.

Nii ei ole tore. 26.okt 2012.
Pilt

Täiesti ok sõitmise ilm. 24.dets 2013
Pilt

Täiesti ok sõitmise ilm 23.dets 2015
Pilt

Täiesti ok sõitmise ilm 2017.a millagi veebruaris.

Pilt

Ka tore sõita.

Pilt

Talvel sõitmine ei sobigi neile, kes tunnevad vaid on/off asendit rutskal. Ma loodan mu eelnev pildimaterjal on piisavalt illustreeriv, et seda talvel sõitmise ilma leidub päris hulga.

Lisaks see jutt, et kohe kui talvel väljas sõidad, siis ratas hakkab kohe mädanema. Sumpad olen rooste lasknud sellega, et smashil oli vaja lasta püttideni punaseks, nii et nende pealt käidi suitsu süütamas. Raami olukord aga kenasti näha. Eks survekaga sai ikka puhtaks ka tihti soolast lastud, aga selline näeb 5 talve soolas sõitnud ratast põhja alt välja. Kui värvikiht on kahjustunud, siis hakkab raam ka ilma talveta roostetama.

Pilt

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”