Miks mulle ei meeldi porgandid ehk mis pagana päralt on vaja talvel mootorrattaga sõita


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Miks mulle ei meeldi porgandid ehk mis pagana päralt on vaja talvel mootorrattaga sõita

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Mina olen see loll, kes terve oma motoajaloo sõitnud aastaringselt, elan veidi võsas, kuid tegin sama ka korteri aegu. Miks ma seda teen, kompenseerin midagi? Jah, ma ei viitsi näiteks autot kraapida ja soendada 10+minutit, tsikli pealt lükkan jalaga suurema lume maha või põrgatan kõvemini esirattaga vasta seina ja kaon :D Lühike ots poodi õllejärgi või lähed vaatad ilusa ilmaga, mis sõber teeb. Minuarust on +0 kraadi ja vihmaga sitaks kehvem sõita, kui näiteks -10 ja värske lumi. Suurlinnas ma antud "jamaga" ei tegeleks vist. Piikidega mööda metsi on ka vägagi tore sõita. Talveratas võiks olla kerge ja suht madal (mõtlen siis tänavatel kulgemiseks), et saaks kargud maas hoida vajadusel, korralikud vanakooli laibakad võiks ka eksisteerida, kõigeparemad aastaringsed rehvid on vene toodang ala iz originaalkummid, k ja m originaalrehvid, ning väiksematele tollidele sobivad hästi hiina või vene "nailonkummid" mopeeditelt, eriti hea tulem on need suruõhutikksaega lamelliks lõigates. Olen proovinud ka mammutit jääl k60'tega, suht õnnetu üritus, talveratas võiks olla sellises kaalus, et kui jääpeal saad ilma rehvide gripita ta püsti tõstetud. Rehvidest veel niipalju, et olen proovinud ka miskit kohe valmis naastrehvi, mälumööda oli heidenau toodang, muster meenutas taaskord iz originaalrehve, kuid pidamine oli neist tänu plastmasseeruvamale segule olemata naastude eksistentsist, sitem. Rehvidest rääkides kasutasin meelega sõna kumm, kuna mainitud asjad ei kvalifitseeru mu silmis muul ajal kui talvel, rehvideks.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”