Linke, pilte ja videosid

Kasutaja avatar

ert
Postitusi: 68
Liitunud: 18 Juul 2003, 23:04
Asukoht: Seinasõidupealinn
Tänatud: 1 kord

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas ert »

will111 kirjutas:

Huvitav, kas oli nii alarmeeriv situatsioon kuskil kabinetis, et selline otsesõit on tõesti vajalik ja õigustatud?

Juriidiliselt jäägu süüdi kes jääb, kuid see on minu arvates antud situatsioonis tõeline küsimus. Keset päeva kesklinnas pea 60'ga sõita, kui selleks tõesti puudub vajadus (seda vajadust me muidugi ei tea, vaid tegemist on eelkõige asjaosaliste endi moraalse küsimusega). Ma saan aru kui politsei, päästjad või kiirabi võtab riske ja tekitab potensiaalseid ohuolukordi, et kuskil kellegi elu(sid) päästa, aga kas antud hetkel Ratase tegevusest või tegevusetusest oleks sõltunud kellegi elu? See, et neil on õigus ja võimalus vilkureid kasutada ja reegleid rikkuda, ei tähenda, et seda kindlasti on vaja teha.

Olen näinud ka ise kuidas Ilvese "kolonn" pressis Tartu mnt'l suure liinibussi teepeenrale (ja see ei olnud üksikjuhus, vaid pressitigi tuimalt kolmanda reaga teistest mööda). Eks need turvameeskonnad koosnevad noortest poistest, kel pea verd täis.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”