Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
ranel kirjutas:
urmas66 kirjutas:
ranel kirjutas:
Madlobster kirjutas:

ranel ära tassi õunaaeda küttepuid
räägiti ju :)

Sa ei jaga hetkel biiti. Kui juhtmevabalt saab laadida, siis see suurendab oluliselt sobivate seadmete hulka, sest ei pea laadimiseks katet eest ära kiskuma, mistõttu on veekindlus alles.

Minu telefon jõuab 1A auto USB pesast juhtmega hoida enam vähem sama taset WAZE(või muu) nvigeerimise ajal,kui aku on eelnevalt 100% laetud.Kui aku on alla 80% siis tase pigem langeb ,kui juurde laeb. 2,4A USB laadija laeb samades oludes aku täis.
Seadmete hulk võib küll suureneda,aga need on ka pigem vist väga kallid seadmed.Või on ka odavamaid juhtmevaba laadimisega saadaval? Macil oli siin mingi mitte väga suur eelarve kuskil eespool ära mainitud.

Kulla inimene, microusb standardpesa on kuni 1,8A. Hiinlane võib sul 100A ka peale kirjutada, mis ei tähenda, et sa saaksid 100A-ga oma telefoni laadida. Ega ilmaasjata usb c käiku pole tulnud.

Võta kätte ja mõõda ära tegelik laadimisvool, mitte ära luuleta. Pead ei hakka panti panema, kuid ilmselt näed seal 0.5A laadimisvoolu auto makist.

Päris teemast mööda küll,aga ei saa ka vait olla,kui kirjutatakse asjast,millest midagi ei teata.
Kulla inimene ma ei usu,et Mersu kirjutab uuele 2017a auto USB pesale peale mingi suva numbri.Mersusid ei toodeta ka Hiinas.Tegemist ei ole raadio küljes oleva, vaid auto pesaga(ei asu isegi maki lähedal) kirjaga 1A.Mõõtnud pole ja ei hakka ka mõõtma,sest usaldan tootjat.Juhe on mul korralik,mitte suvaline.
Teine laadija on sigaretisüütaja pesas olev punn kahe USB pesaga kumbki 2,4A, tootja Leitz.See laeb nii,et mühiseb(sama kaabliga) ja sama Leitz laadija on mul ka rattal sadula all,kust tuleb lenksu juurde ka korralik kaabel.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”