Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3138
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas ranel »

Spoiler
Ain kirjutas:
ranel kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Lihtsam variant mul juba välja mõeldud täpselt sellisel kujul nagu kirjeldasid ( tõttasid mul asjade käigust pisut ette). Pisukese mõtlemise peale leidsin, et tasuks samm edasi astuda ja asi elegantselt teostada. Sellest ka 3D prindi mõte.

Mind huvitaks siiski, et kuidas sa üle saad sellest, et telefon kuumaga/külmaga laadimise osas lolliks ei läheks ning kindaga oleks kasutatav. Laadimine osa eeldaks ju füüsiliselt telefoni ümber tegemist. Päris paljudel uuematel on omakorda veel isegi lipo akud sees ...

aga aku välja võtta? mis siis juhtub?

Viimati enda telefonil vahetatud aku. Lipo aku, mille suutsin motoreisil ära tappa. Pole enam vanaaegne nokia 3310, mille aku võis sekunditega ära vahetada.
Pilt

Hetkeseisuga pole telefone isiklikult veel kohanud ka, mis ilma akuta tööle läheks. Võimalik, et kusagil mõni on, aga vähemalt mina pole kursis sellega.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”