Elektriautod

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Elektriautod

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

see reostuse siin või eemal vahet pole jutule ma vaidleks siiski natuke vastu süüvimata muudesse aspektidesse.
Looduse reostuskoormus võib sama olla pluss miiinus ühe või teise kasuks kahjuks aga, kas need tuhanded autod tossavad su elukeskkonnas, kus sa seda ööpäev läbi koos oma perege kopsude ja ninakarvadega filtreerid või siiski kuskil eemal, kus see nii otseselt läbi hingamielundite ei käi on väike vahe sees. jah keegi elab elktrijaama lähedal ja hingab seal seda aga seal elab oluliselt vähem inimesi kui keskilinnas (ei nad ei ole vähem tähtsad jne) Samuti on tuumajamaad suht väikse koormusega loodusele.
mulle meie kliimas elktriauto tänase võimekusega pinget ei paku. tesla küll on vahva mänguasi aga ma olen liiga spontaane inimene, et kannataks auto kõrval laadimise lõppu oodata enne kui sõita saan.muud sodi, mida siia taritud on erinevate kampiaaniate korras ei pea mainimisväärseks

aga eks sõda tõotab see teema nii või teisiti :)



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”