Elektriautod

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Elektriautod

Lugemata postitus Postitas Jesper »

franz125 kirjutas:

kohe tekib ka vastulauseid

Jah, mulle tundub 95% elektrisõidukivastaste kriitikast selline emotsionaalne "vastulause", a mis täpselt neid vastalisi üles keerab, see jääb arusaamatuks. Loomulikult kõrbes reisimiseks on teistsugused vahendid paremad, samamoodi ma ei pane metsa matkama minnes adi yeezysid varba otsa, aga see ei tähenda et nad mul kohasemate käikude tarbeks olemas olla ei võiks.

Mis puudutab seda teemat, et "mis elektrivõrgust saab kui kõik oma autosid laadima hakkavad", siis ütleks et mul isiklikult on täiesti ükskõik, mis näiteks 30a pärast probleemiks on. Ma olen siis juba pensionär ja neid probleeme lahendagu järgmine põlvkond. Tänane reaalsus on siiski see et praktiliselt 100% tõenäosusega oled sa oma majas ainuke elektrisõiduki omanik ning isegi seanina kaudu saab öö jooksul keskmise pürjeli päeva sõitude jagu energiat laetud, rääkimata tööstusvoolu pistikust.

Ainuke reaalne probleem täna on hind ning asjaolu, et kasutatud masinaid veel turul pole. Edasi on juba maitseasi.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”