Parkimine magalates

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Parkimine magalates

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

sepp kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Ma arvan,et sellega väitega ei riku sa kellegi und,sest see ei pea paikka.
Olen pidanud tasulist parklat 14-15 aastat,nüüd juba viimased 4 aastat enam mitte,aga vastutus on teenuse osutajal täitsa olemas.Ja on olnud seda kogu selle aja.

No ei tea midagi!
Sellel suvel küsisin Järveotsa teel olevast parklast,et mis siis saab kui midagi juhtub,kas vastutate ka? Sain vastuseks,et meie ei vastuta midagi.
Meie müüme ainult parkimikohta ehk võimalust parkida aiaga piiratud platsil.
Sama teema on ka valvega garaazides. On küll valvur seal,aga ei vastuta tema millegi eest. Käib ringi ja vaatab,et midagi ei juhtuks,aga kui juhtub,siis vastutus temale ei lange.

Huvitav kuidas see asi Sinu parklates oli? Pildistasite enne sõidukid üle,et keegi ei saaks väita,et just öösel Sinu parklas tekkis küljele kriips peale? :mrgreen:

Võimalik,et see seal parklas ongi nii ja neil on teenuse osutamine ainult sellel tasemel.Selleks nõuabki seadus,et peab olema teenuse tingimused nähtava kohapeal olemas.Ostad seda mida müüakse ja selle eest ka vastutatakse.Edasi on juba igaühe oma teha,kas osta seda või mingit muud teenust.
Meil oli lepingulistele(kuumaksuga,garanteeritud kohaga )klientidele kirjalik leping,mis oli vist 5-6 A4 lehekülge ja teenuse tingimused olid vist ühel A4 leheküljel mingi 15 punkti äkki.
Oli üks nö pahatahtlik juhtum,kus tegelane sõitis koos kõrval seisnud auto peegliga minema ja saatis kõik pikalt.Kahjusaaja pöördus minu soovitusel kindlustusse,sai minu valvuri seletuskirja ning see põhjustaja jäi süüdi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”