Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms → Re: RE: Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: RE: Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

will111 kirjutas:

Ei no esiteks mina ei öelnud, et NII halb on. Ma väidan, et kindlasti on palju asju, mis saaks olla paremini. Näidet? No kasõvi see, et lube võiks saada omandada ka ilma, et sind jõuga surutakse autokooli läbima. Veel näidet, lubade saamine võiks toimuda pädevama hindamise alusel. Muidugi selles osas ma ei saa hetkeseisuga 100% väita, et mingit arengut pole toimunud. Võibolla on, aga võibolla on süsteemis siiski endiselt palju kibestunud inimesi, nagu see kunagi oli. Saan võrrelda oma kogemuse põhjal juhtumitega, mis toimusid siiski tänasest vaadates 5+ aastat tagasi. Sina aga ütlesid, et süsteem on suurepärane. Suurepärane tähendab tavaliselt pigem seda, et väga midagi parandada ei olegi...on siis tõesti nii? Ja endiselt, MILLEL see arvamus ikkagi põhineb?

Ma arvan, et kontrollitud õpetuse saamine või mitte saamine ei oma nii suurt tähtsust kui tõeliselt heal tasemel oskuste kontroll (loe: eksam, nii teor. kui praktiline). Fakt on ka see, et see kontrollitud õpetus on meil praktikas meeletult varieeruva tasemega. Ja ma ei näe, et see varieeruvus väheneks. Aga hind kahjuks ju ei vasta tasemele, kõik saavad küsida ja küsivad ikka päris krõbedat kopikat oma "kontrollitud õpetuse" eest, mille võtmine on tehtud sunduslikuks. Ja kolmandast otsast, isegi kui hinnad oleksid rohkem erinevad ja kuidagi vastavuses õpetuse tasemega, siis palju inimesed oleksid nii ehk naa sisuliselt sunnitud valima odavaimaid pakkujaid.
Misasi siis lõpuks seal tänaval sõitma hakkab, kas mingi teoreetiline ettevalmistus või tegelikud oskused ja teadmised sõiduki juhtimisest? Me ei räägi siin ju sellest, et kedagi peaks lihtsalt külajutu alusel liiklema laskma. Või räägime? Siin olen mina vist millestki valesti aru saanud

Kui palju on keskeltläbi see krõbe A kati hind?

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”