Aliexpress: ost, toll ja maksud

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Aliexpress: ost, toll ja maksud

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Nojah mul isiklikult on üsna 50-60, kas siinpool otsas kolistab kuller ukse taga või pean ise kuskilt läbi astuma - mõnikord on üks variant mugavam ja mõnikord teine. Ma mõtlen seda, et kui täna valin Aliexpressis selle DHL China või Express võimisiganes sinna logo alla parajasti kirja pandud on, siis on see järgmiseks esmaspäevaks mul laua peal ja moos. Hind on kuni paari kiloni 20+€ ja kuskil viie kilo tuuris 50€. Kes seda kasti seal kuhu täpselt liigutab või kuidas tracking õigel ajal tekib pole nagu minu mure, minu mure on leiutada viis kuidas säästetud peavalu arvelt see viis kümpi kokku rehitseda :)

Rekord on kui tellisin õhtul arvuti taga õlut libistades Maxim Integratedi tootenäidise, kuna õlut oli palju siis ega see tegu muidugi meelde ei jäänud. Ülejärgmisel hommikul oli üllatus suur kui 930 helistab närvilise häälega DHLi kuller stiilis et seisan maja ees, kas te olete ikka veel kodus, kiirsaadetis Shenzhenist :) Mitte et see vidin nüüd juba 2 aastat niisama sahtlis ei vedeleks, ILGELT ajakriitiline oli ikka küll jah, anoh õnneks ei maksnud see mulle midagi. Selle kogemuse baasilt ma pakuks, et tegelt saaks soodsa tähtede seisu korral suva Aliexpressi müüja käest selle paki kiiremini kätte kui kuskilt EU tagahoovist läbi viie järjekordse katkiste ketastega rekkameeste streigi, lihtsalt müüja uimerdab selle teele panekuga päeva-kaks ja siis teises otsas Eesti Posti pastakas kukub 5 minti enne minu pakini jõudmist jne, tulebki selline 5 päevane aeg kokku.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”