TS Laevade vastutus, kui tsikkel külili läheb


Gerd
Postitusi: 91
Liitunud: 25 Nov 2015, 09:26
Tsikkel: Yamaha XV1700 Warrior
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 5 korda

Re: TS Laevade vastutus, kui tsikkel külili läheb

Lugemata postitus Postitas Gerd »

Oi kui hea teema... olen isegi kord algatanud sellise seoses kinnitamisega laevade peal!
Minu seisukohad tekimadruse poolt vaadates, kuna töötan ise laeval...mitte küll TS Laevades.
Neemel e. Street motol tuline õigus, kui kinnitada vaja, siis juba peab päris suur torm olema!
Minu, kui tekimadruse, soovitused.
Alati pange KÄIK sisse
Kui vähegi võimalik, siis KÜLJEJALALE
Kui ei julge jätta kinnitamata, KÜSIGE madrustelt nõu!
Siis veel... et enduurokad ongi sellised veits vedelad ja tavaliselt on nende kohvrid nodi täis ja raskuskese nii üleval, et ei imesta, kui nad mingi jõnksu peale võivad pikali kukkuda. (Pildil olev tundus täpselt selline olevat). Isiklikult olen sellised täislastis enduurokatele soovitanud rihmad peale panna. Nö tühjad seisavad ilusti püsti. Enduuroka meeste kahjuks ja oma kogemustest võin öelda, et 90% neist kisub ratta hargile, mida ma ei soovita.
Kroomid ja kruiserid ja chopperid on vapsjee lollikindlad küljejala peal. Lisaks saab veel laevades kindlasti kummiklotse rataste alla küsida-panna, kui ainult käigu peale ei julge jätta.
Ja huvitav variant, mis sommidel õppisin, on piduriheebel kinni tõmmata millegiga... kaablivitsaga vms.... isiklikult tegin omale sellise krõpsuga lindi... väga hea lahendus ja ruumi ei võta.
Kokkuvõtvalt...minu kogemustele tuginedes arvan, et pole vaja kinnitada. Kui ikka kardate, et kukub , siis küsige tekimeestelt soovitusi.
Toredaid laevareise soovides

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”