Krossiraja rajamine


Teema algataja
raksike
Postitusi: 54
Liitunud: 24 Veebr 2007, 14:02

Re: Krossiraja rajamine

Lugemata postitus Postitas raksike »

Esialgu ma alustasingi juttu karjääri nö. valdajaga, kes mainis kah korduvalt, et kes vastutab kui midagi juhtub jne. Ok, siis lõin MTÜ, et ehk reguleeriks sõidu ajad ja kui miskit juhtub vms siis on vastutajaks MTÜ ja üritasin seda moodi kuidagi mingile kokkuleppele jõuda aga ei, see ei lugenud midagi. Siis ma saatsingi küsimuse, et see ei ole mingisugune argument, et "kes võtab vastutuse, kui midagi juhtub". Järgmisena edastas karjääri valdaja selle sama küsimuse maanteeametile ja sealt tuligi lõpuks see vastus, mille ma eelmisesse postitusse kopeerisin.
Ma saan aru, et praeguse valdajaga on kaevelepingud jne aga sai siis ka selgitatud, et kui saaksime loa seal tegutseda, siis valdaja saab ju ikkagi teha mida neil vaja oleks seal jne. Pakkusin ka välja teha mis iganes kokkulepped, kasvõi mingi osa karjääri kohta vms aga vastus on alati ühtne EI. Reaalselt ei ole seal juba aastaid midagi kaevandatud, kuna see pinnas mis seal hetkel on, ei olevat sobilik ja kõik mis varem oli seal sobilik, see on lihtsalt otsas.
Isegi renditasu eest kasutamise variandi olen pakkunud.

Enam ma selle teemaga eriti kellegi poole pöörduda ei oska.



Honda CR250

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”