Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Pole ma juba ammu jaanituledel midagi ekstreemset näinud ja ja ka näpuga vehkijaid ja muidu nahhaale on liikluses tegelikult vähemaks jäänud.Aga see millest ma üldse siia teemasse kirjutamist alustasin oli see,et sõiduoskustega on meil jätkuvalt sitasti ja ei näe küll,et kuskilt paremaks läheks.
Soomes on ka aeglast ja uimast kontingenti,aga üldine sõisuoskus on parem.Meil pahatihti kompenseeritakse ka oma oskamatust ja sellest tulenevaid valesid sõiduvõtteid ülbe ja arrogantse käitumisega(mida kallim auto seda rohkem,aga see pole ka reegel),kasutades ära anonüümsust,mida auto justkui annab.Kui ,aga see tegelane autost välja tuleb,siis pole tavaliselt kõva meest enam kuskil,vaata et nutma ei hakka,kui käratad sellisele vähe valjema häälega.
Ma sõidan ise ka pigem ikka üle lubatud kiiruse ja ei ole mingi üli täpne reeglitest kinnipidaja,aga ma ei tee neid tegusid teiste arvelt.
Ma ei sõida mööda ja ei jää siis ette munema,ma ei lisa kiirust kui minust mööda sõidetakse, ma ei trügi paremalt läbi bussitasku ummikus 3-e kohta ette , ma ei tee tagasipööret üle pidevjoone ja ei sulge selleks kogu minu taga olevat liiklust jne.Kahjuks kõik see loeteletu on Tallinna liikluses pigem tavaline ,kui erand,aga soomes( üldiselt ka lätis) puudub pea täielikult.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”