Kuidas alustada endast raskema seljakotiga

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Kuidas alustada endast raskema seljakotiga

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Oi, kui väga tahaks sellise teemapüstituse peale lõõpida... :D

Aga üldiselt ainult kaks soovitust esialgu, mis seljakotile pähe raiuda (liiga palju juhiseid ajab asja keeruliseks):

1. Ära, kurat, kalluta kurvis vastu!

Oleksin kunagi ringteelt otse läinud ja taga oli kõigest ca 50 kg naine...

2. Kui ära harjud ja end mugavalt tundma hakkad, ära unusta kiirendustel juhi ligi tõmbuda ja korralikult kinni hoida.

Viimasest nii palju, et tasub seljakotiga mingi märguanne kokku leppida - nt juhi poolt patsutus seljakoti jalale vms, andmaks märku, kui juht midagi järsemat teha tahab. Minu tavapärane seljakott tunneb end kohati liiga vabalt, pean talle meelde tuletama, et nii "tsill" nüüd ka ei tohi olla - nati ohtlik.

Mind ennast seljakoti kaal väga ei huvita. Suht sama tunne oli 80 kg meest vedada, mis 50 kg naist. Ühele naisele õpetasin platsil sõitu nii, et istusin talle ise seljakotiks (ER-6F peale) ja võtsin üle tema lenksust kinni, sest tal oli raskusi seisma jäämisega ja aeglaselt pööramisega ning ilma minu abita käis külili. Ehk siis 50 kg naine ja 85 kg mina. Toimis...

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”