Soojem sõiduvarustus talveks

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Soojem sõiduvarustus talveks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
ranel kirjutas:
piiks kirjutas:
ranel kirjutas:

Okei. Aga head ja odavad lahendused?

Siis vaja 2 komplekti osta. 1 hea ja teine odav.

Ma ei loeks eriti juhtmetega majandamist ning eraldi üla ja alaosa heaks lahenduseks. Ükskõik, kust läbi tulev tuul on suht hästi tunda talvel. Ega tegelt praegugi külm pole, kui kv soe aluspesu all ja soe vooder all, aga kaheosalisel kombel tuleb kusagilt külma tuult läbi ja see pole meeldiv tunne.
Seetõttu ma segastes küsimustes kasutatud saaniriiete kohta küsisingi. Kunagi ammu sai üheosalise kombega saanidega rendis sõidetud ja see oli küll hea.

Aga noh nagu ikka. Ikka iga pisemgi küsimus splitakse eraldi teemaks ära.

Alusta sellest,et milliseks sõiduks(tänav-jäärada-endu jne) sul neid riideid vaja,siis äkki saab keegi mingeid oma soovitusi jagada.Saani riided on ka samamoodi seinast seina ,nagu tsikliriidedki.
Üks lahendus,et tuul-külm kaheosalisest läbi ei tule,on kõrge vöö osaga püksid ja pikem tagi.Mul olid mingid Tshuli püksid,mis olid vihmakindlad ja millega oli +10-ga ilma voodrita ka liiga soe.Vöö osa oli pea rinnuni. Biker24-st sai kunagi ostetud,aga müüsin maha,sest oli ikkagi liiga soe minu jaoks.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”