Tänavalegaalne ringrajaratas

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2101
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda
Kontakt:

Re: Tänavalegaalne ringrajaratas

Lugemata postitus Postitas korke » 01 Veebr 2018, 13:03

KIBU kirjutas:
korke kirjutas:Brembo Kõige kangemad z04 seguga klotsid töötavad külmast peast paremini kui igasugune OEM või teise tootja. Mida kõrgemaks temp läheb...seda ägedamaks ka pidur :)
Kestavad ka kauem kui OEM ...ca 2x kauem :)
Hind alates 200 eur :)

Et pole vaja siin rääkida race klots ei sobi tänavale.
Mustik kirjutas:Kui pidurid läbi vajuvad ja voolikud tunduvad OKd, siis esmalt kangem õli ja õhutamine (30 euri +1h) Sellest yksi suure tõenäosusega juba piisab.
Ma sõidan hetkel nt kangema pumba, race klotside(tänavale kindel ei, nii hinna kui ka tempi poolest) ja OEM voolikutega. 1.18 juures oli stock koos kangema õliga veel igati ok.

Kordan ka seda mida KIBU varem ytles. OEM klotsid on kohati paremad kui tänavale mõeldud teise tootja "track and street" klotsid. Kindla näitena saab välja tuua Biker24s pakutavad Ferrodod (kehvemad kui OEM)
On küll vaja rääkida! See, et 1 konkreetne klots töötab ei muuda tõsiasja, et valdav enamus ei tööta ja algajale racing klotse üldiselt soovitada ei ole õige.
Mina omalajal ostsin kord lolli peaga ühe "tuntud motosportlase" käest ja soovitusel hüüber ägedad racing klotsid mis maksid neljandiku kogu võistlusnädalavahetuse maksumusest. (Ok, toodi ka rajaäärde kohale mille eest olen tänulik) Sarnast kogemust ma teistele ei taha. Ma olen elus palju erinevaid klotse proovinud just lootuses leida häid ja hea hinnaga. Seepärast soovitangi minna kindlapeale ja osta oem klotsid kui praegused vahetamist vajavad ja katsetamiseks võimalused puuduvad. Või noh tegelt on tänapäeval nett inffi täis. lugege arvustusi ja analüüsige ja ilmselt leiate ka hea klotsi mis pole oem hinnaga.
Või minge kaubelge Korke käest garantii ja proovige neid Z04 seguga Brembosid sest kui jutt tõele vastab siis veits rohkem kulutada poleks patt.

See garantii ja enam levinud sadulatele on meil proovi klotsid täitsa olemas. Ja teeme ühe asja ka selgeks. Brembo on hetkel ainuke tootja maailmas kes toodab päris piduriklotse tänavale/ringrajale :D ....Interneti võidusõitjatel on loomulikult valik suurem :D :D :D


Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Mine “Kiirendus ja rinka”