R1200GS maanteerehv

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: R1200GS maanteerehv

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

JAWAmees kirjutas:

Tere,

Rattaks '04 aasta GS. Hetkel on ees Heidenau K60 ja taga Metzeler Tourance(pead ei anna)- mõlemad suht kulunud.
Konkreetse rattaga sõitnud kokku vast 2kKm, millest 98% maantee. Kuna eesti ilm kipub olema vihmane ja teed sellest
tulenevalt märjad ja libedad(eriti varajastel hommikutundidel), siis päris mitmel korral olen saanud papu ringi ilma, et oleks väga
kõvasti rulli keeranud. Kuna reaalsus on see, et sügavale metsa ma selle rattaga ronida ei kavatse ning omades eelnevat ülipositiivset
kogemust Pilot Road 3-ga, mis pani märjal teel küsimusteta Busa jõua maha, siis vägisi tahaks sellesama Pilot'i alla keerata.
See aga tundub sama jabur, kui Mitsu L200 madaldamine... Või mitte?

Mis oleks see rehv, mis:

  • Peab märjaga
  • Ei unda/värista meeletult
  • Säilitab mõistliku kruusateel sõitmise võimekuse

Konkreetsed müügipakkumised on samuti teretulnud :bsmile:

J.

Mis seal ikka jaburat on,kui paned need rehvid,mis on sinu teedele sobivad.ma olen Saksas ja Itaalias näinud analoogset olukorda küll ja veel,et analoogsetel ratastel on asfaldi rehvid all.
Rallis pannakse ka asfaldi katseks slikid alla,mitte ei lasta kruusakatega.Või siis Supermoto,seal ei sõideta ju kärnadega.Kui sa 98% sõidad asfaldil,siis tee ka rehvivalik selle järgi.Sina ju sõidad.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”