Milline kiiver?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Milline kiiver?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Plinger kirjutas:

Urmas, kordan veel- asi ei ole rihma pingul või mittepingul olemises, sai sätitud igatepidi. Asi on selle rihma nö asendis. Nurk kui selline ei klappinud minu füüsilise ülesehitusega. Kasutaja M.T. teab täpselt, millest räägin :)

Sa kirjutasid esimeses postis,et "rihm surub kõrisse" ,minu järeldus oli, et kui surub,siis liiga pingul.
Nagu ma juba eespool mainisin,siis mul palju kiivreid olnud ja rihmad on ikka suht sama koha peal kõigil.Tõesti pole erinevusi(olulisi) märganud, aga kõigil on rihma regullitud pikkuses.Endal suuremaks ja naisele väiksemaks.Samuti on ju rihma kinnitus mitte 100% fikseeritud vaid annab keerata ette-taha suunas
Kui sa oleks juba pikajaline sõitja ja ostaksid ei tea mitmendat kiivrit,siis ma poleks üldse kirjutanud siia,aga kui esimest,siis tekkis kahtlus.Aga kui kolp ikka nii eriline,siis ei oska midagi kosta.Kas on üldse kiivrit ,mis sulle pähe sobiks?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”