Muigega tehtud: Kas mootorrattaga tasub sõita? → Re: Kas mootorrattaga tasub sõita?

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Kas mootorrattaga tasub sõita?

Lugemata postitus Postitas rannamees »

wylde kirjutas:

Lisan, et kiivri ja riietuse osas nõu andjate soovituste järgi tellisin e-poest vajalikud asjad. Algne idee olnukski vale riietus tellida. eesti poodidest mul kahjuks koos tsikli ostuga ei ole raha, et sel aastal korralik sõiduvarustus muretseda. Seega olen oma küsimustega saanud juba materiaalset abi, nii et your loss :)
Jagan ka teistele, et praegu seal 250.- ostuga näiteks -50.- eur ale, mina sain selle raha eest kiivri, tagi ja saapad - https://www.louis.eu/
Ei ole Sidi süsinikust kingad ja krokodilli nahast tagi, vaid jalatsid, mis jala tervena hoiavad ja tagi mis ilmastikukindel. Usun, et selles varustuses ei tekita kellegis pahameelt, et tsiizaz mis poosetaja.. ja samas saan tööle ilmuda ilma, et tööandjale muljet jätaks, et tulin ringrajalt ja nii muuseas hüppasin kontorist ka läbi. Seega veelkord, sorry et riietuse teema hinge kriipis.

Saapad/püksid/jope/kindad saaks veel kuidagi aru, kuid kiivri ostmine ilma pähe prooviata on ikka täis loterii.
Kuigi olen üsna standardmõõtudes ja esimesed texad riiulist kohe sobivad, lappasin 10kond kiivrit poes läbi, enne mugava leidmist.
Naine sai alles peale kolmandat pikemat sõitmas käimist ühe kiivri endale meeldima. Õnneks poesellid vahetasid meelsasti.

Pilt

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”