VRSCA V-Rod vs. Vmax VMX


Gerd
Postitusi: 91
Liitunud: 25 Nov 2015, 09:26
Tsikkel: Yamaha XV1700 Warrior
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 5 korda

Re: VRSCA V-Rod vs. Vmax VMX

Lugemata postitus Postitas Gerd »

:lol: oli eelmine sügis sama valiku ees! Kuid ei saa öelda, et v-max- valikus palju oli... kui õigesti mäletan, siis Eesti peale kõigest 2 ja need ka vanemad pillid. Mina hakkasin valima siis HD V-rod, Yamaha 1.7 warrior, Honda VTX 1800 ja Suzuki VZR 1800
Kuna V-Maxe oli vähe müügil, ei saanud proovida... testid ja kommentaarid netis on pilli kohta ägedad
HD V-rod... äge, hea minekuga, EI ole HD mootor, niiet nimepoolest ainult Harley, hoiab hinda (loe...maksab palju e. kallis)
Honda VTX 1800 ... äge, klassikaline välimus, kardaan ülekanne, minek hea.... tagumiku all raske
Suzuki VZR 1800 ... kõige kallim, raskuskese ülihea nii suure ratta kohta, kardaan... meeldinud koguaega AGA olen kuulnud negatiivset siduri ja kasti kohta ja hind liiga kirves.... tutikas 12 kilo, müügis ca 10 kilo reeglina... kui võimalus, võtaks tutika sel juhul
Yamaha 1.7 warrior... minu valik... hind ok, lollikindel japs, minek ülihea, õhkjahutus (mida HD-l pole ja on “õige V2” :ner: ) ,välimus peaegu sama kui V-rodil, istumise all hea kerge... miinus oleks originaal “sabaosa” , kuid see ümberehitatav, ja ori summuti, see ka enamuses juba custom.
Loodan, et minu testidest abi! Tsikkel ikkagi minu jaoks emotsiooni ost ja tagumikutunnetuse teema



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”