BMW K100LT HACK

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: BMW K100LT HACK

Lugemata postitus Postitas piiks »

Ei ole müstika. Soologa võib sõita ainult soolona. Kui on aga registris koos külgkorviga, siis võib kasutada ka soolona. Kui nüüd küsimus oli sõnastatud nii, et kas soolona registris oleva rattaga võib sõita ka korviga, siis vastus on korrektne. Aga oleks saanud ka paremini vastata :)

Spoiler
morse kirjutas:
PhunkT kirjutas:

Ei ole praktikast näidet, sest korvika praktika puudub, sest korvikas ei ole registris ikka veel :D

Aga mul on Maanteeametniku (nimi toimetusele teada) kiri, kes on mulle ilusti kirjutanud:

"Te olete õigesti aru saanud. Ümberehituse registreerimiseks tuleb sõiduki omanikul esitada meile avaldus. Selles tuleb ära näidata, millise registreerimismärgiga mootorrattale millist tüüpi haagis paigaldatakse, milline on haagise kinnitusviis ja võimalusel ka haagise valmistaja poolt määratud tehnilised andmed (mass, kandevõime, teljekoormus, rehvimõõt).
Registreeritakse 3 kohalise L4e kategooria sõidukina. Kasutada võib ka ilma külghaagiseta, kuid tehnoülevaatusele ja liiklusregistri ülevaatusele tuleb see esitada täiskomplektsena."

Ma nüüd vaatan, et isegi siin on küsitud haagise (HAAGISE!!!!) andmeid, sh kandevõime.

Müstika! Mina jätsin Jawa korvi passi registreerimata, kuna tahan palju soologa sõita ja ametniku vastus selle kohta, kas võin sõita nii korviga kui ilma oli 2a tagasi selline:

Tere

Sõiduk peab vastama tegelikele registriandmetele ja seega tuleb seda kasutada registriandmetele vastavas komplektsuses.

Lugupidamisega
(nime ei ole vast viisakas siia panna, kirja avaldamises ei näe ma midagi valet).

Saan aru, et enamus ametnikke käitub parima äranägemise järgi ja ega ei taheta halba aga ma ei teagi. Nõutuks teeb. Ma ei hakka varjama, et matkan korviga ringi, mitte ainult Eestis ja kohati kolmekesi. Ja mul ei ole korv passis. Kinni pidades on väga toredalt suhtutud ja keegi pole kas tähele pannud või on lihtsalt mööda vaadatud.

edu igaljuhul :bsmile:

edit: olen näinud ka tehnilist passi, kus on märkus, et võib kasutada ilma korvita, kuid väidetavalt ei ole see õiguspärane märkus...



Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”