VRSCA V-Rod vs. Vmax VMX


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: VRSCA V-Rod vs. Vmax VMX

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Kusjuures, hoiab üllatavalt hästi. Vast isegi veits ülehinnatud mõned pakkumised :ner: .

Iseenesest kui eelmine aasta otsisin, siis kõik osteti ära olenemata seisukorrast. Uueväärsed 15+ aasta on müümata, tilguvad siin uuesti välja ja eelmisest aastast üks 2010 a. vist veel müügis kuigi kuulutus ei ole aktiivne. Üldse ei kahetese, et selle ratta soetasin.

Talle on tuuningjuppe ka meri. Ise hoian oma ratast võimalikult originaalis. Võimalik, et proovin järgmise tagarehvi 260 ära. Kuigi ei näe selleks väga pointi :) (olen selline veits igav tegeleane :) )

Mida tahan juurde küll lisada on käigunäidik, 2011 või 12 aastal tuli see juba restailingu käigus külge. Oleks väga tahtnud seda uuemat modifikatsiooni. Samas, see vana ka on väga väga OK. See on vist see esimene ratas millega ma olen 100% rahul. Ok, jalad võiks kuskile korra mujale panna pikalt sõites.

Kõik muu on väga über. Eriti see hääl, kui sõidad siis selline tunne, et mootoris istuvad Umpalumpad kes kuvaldadega metalli taovad :D Väga mahlakas lärin.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”