Kas üldse tasub saada mootorratturiks, mootorratta omanikuks? Elukoht TLN kesklinn.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kas üldse tasub saada mootorratturiks, mootorratta omanikuks? Elukoht TLN kesklinn.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Fox kirjutas:

Lugesin teema diagonaalis läbi ja tundub, et midagi negatiivsemat tsiklisõidu juures keegi nagu välja ei julge tuuagi :roll:
Teeks siis otsa lahti - mind ennast häirib kõige rohkem vist varustusega mässamine. Kiivrit tassi igale poole kaasa... no nagu lits lapsega hädas (OK ma saan kiivri küljekohvrisse toppida kui need küljes aga see mahub sinna kole täpselt ehk siis jälle tükk pusimist). Palvaga on ka õhukeste sõiduteksadega munad märjad, vihmaga võib ka vihmavarustusega kuskilt vesi läbi pressida, kindad märjad, jalad niisked. Saapad on suvel jälle tüütud. Ja selles suurest ajavõidust liikluses sööb tubli tüki justnimelt see varustusega pusimine. Autosse võid piltlikult öeldes istuda plätude ja ujukatega rooli. Aga noh, aegajalt on linnavahel ka sellise kostüümiga mootorattureid näha olnud, et see on vist rohkem minu isiklik probleem :)

Sellest kõigest hoolimata ootan juba kevadet ja soovitan teemaalgatajal asi ära proovida!

Kui temperatuur ikka kõvasti üle +20-ne ja sõit pelgalt linnavahel,siis minu poolt jääb igasugune varustus peale kiivri ja kinnaste koju.Ja reisil olles läheb kohvrisse või jääb päevaks hotelli-kämpasse jne.No ei ole võimalik kuuma ilmaga seda taluda.Pikkade käistega T-särk(päikesepõletuse eest),lühikesed püksid ja võrkmaterjalist tossud on igati piisav,et kuumaga linnavahel töristada.Sama teeb ka kogu lõunapoolne elanikkond,kes sõidab samuti nii ja seda igapäevaselt.Mul on täisvõrk püksid ja tagi,aga isegi nendega on kuumaga suht võimatu linnavahel olla.
Ehk,kui on soojad ilusad ilmad,siis pole mingit probleemi minu jaoks,aga vot vihm ja jahe on palju suuremad mured.Siis läheb tõesti varustusega mässamiseks liialt palju aega võrreldes autoga.Kahjuks viimased suved on seoses vihmaga kõvasti pärssinud minu tsikli kasutust.
Aga ilm ei ole küll see mis segaks tsikli ostu või ostmata jätmist.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”