Targemate nõu ratta ostul

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Targemate nõu ratta ostul

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kumb tahes minu arvates, vanalkooli cebar vs gixxer ei kannata minu arvates isegi võrdlust. Tuonost rääkimata, tegu ikka ehtsa huligaani masinaga ... heidaks ette ... mmmm .... seda, et mul V4-ja kõrval pole.

Isiklikult soetaks 2k hinnaklassis 2k4-2k7 karpa põlvkonna feissliftitud 600se cb600f-i ehk horneti. Just seepärast, et ta on ne rõõba ne mjasasa, hea sõitma õppida, samas pommikindel, omab head järelturgu ja on küllaltki äkiline linnas. Maanteel kuni ca 120-130 täiesti pädev. Kütaks hooaja ringi, müüks maha ja hangiks päris tsikli. Ettekujutus olemas, on tahtmistest pilt palju selgem.
Kui õnnestuks, siis 2gen sv650 oleks ka pädev või fz6 vms hea juhitavusega aparaat.

Tuono esimeseks rattaks? Miks mitte, aga siis peab ikka väga hea käsi olema. Ta ei anna vigu eriti andeks. Algajale ei tahaks hästi soovitada.
Minu kaasa sõnad: aitäh, aitäh, et esimeseks ei lubanud seda osta, kuigi tahtsin .... oleksin ilmselt võsas.

Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”