Targemate nõu ratta ostul


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Targemate nõu ratta ostul

Lugemata postitus Postitas ttt »

simp kirjutas:

SV'l on tähtis peal istuda. Eriti soovitaks proovida ühte nakedit ja ühte plastikuga versiooni. Istumisasendid on nagu öö ja päev.

Plastiga SV'l mina ennast kindlalt ei tunne, liiga kõhuli ja raskus läheb lihtsalt kätele. Naked sobib aga hästi.

Miks nad nii erinevad on siis? Geomeetria peaks ju sama olema, küsimus ehk lenksus siis pigem? Või mingil täisplastikuga versioonil on originaalis clip onid üldse? Sry kui tobe küsimus, ma suht võhik selles maailmas :D Mu SV-l oli ka plastik ees, mis sai eemaldatud ja nüüd ootab esituli paigaldamist. Lenksu osas olen mõelnud, et võiks ehk suts kõrgemat proovida ehk lihtsalt teistsuguse kujuga lenks paigaldada (meeldiks veel suts püstisema asendiga aga noh valisin esimeseks rattaks ikkagi midagi mis parasjagu saada oli, tahaks enne neid püstisi maanteel pikemalt proovida).

Muidu minul ka SV650 esimeseks rattas ja põdesin ka seda pikalt, et oleks ikka väiksem-kompaktsem-kergem ja SV tundub hea valik.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”