V:mootorratta vastu pakkuda bmw E30 325i 141kw+chip sedaan.

Soovid tsiklit aga ei leidnud kuulutuste hulgast ühtegi sobivat? Küsi siin!

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Kuulutus peab vastama reeglitele
  • Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, kuulutust saad "tõsta" vastavalt reeglitele 21 päeva pärast
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia

Teema algataja
ints20

V:mootorratta vastu pakkuda bmw E30 325i 141kw+chip sedaan.

Lugemata postitus #1 Postitas ints20 » 08 Mär 2018, 07:22

Pakkuge vahetuseks tsiklit. alates krossikast kuni chopperini,võib pakkuda ka poolikut projekti,huvitava ratta puhul kiire tehing :)

Lisainfo auto kohta: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=bb83

ints20@hot.ee või 51kolmseitse434

will111
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 141 korda

Re: V:mootorratta vastu pakkuda bmw E30 325i 141kw+chip sedaan.

Lugemata postitus #2 Postitas will111 » 08 Mär 2018, 17:14

Auto on sul VÄGA rajult ülehinnatud. Kas ootad sama rajult ülehinnatud tsiklite vahetuspakkumisi?

Sellise masina realistlik müügihind tänasel päeval on vast kuskil 1000 ringis. Oleks seal peal vähemalt b28 aluplokk mootor m50 sisselaske ja custom softiga siis ehk saaks rääkida pisut suurematest numbritest (kuigi loomulikult mitte sellistest nagu kuulutuses kirjas!)
Kasutaja avatar

reimps
Tsikkel: Tuono V4R
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 384 korda

Lugemata postitus #3 Postitas reimps » 08 Mär 2018, 18:07

Ma hetkel ei võta will111 posti maha, sest tal on (kahjuks) tuline õigus. Kui ints20 paneb oma esimesse posti vastukaubaks soovitava tsikli hinnavahemiku, siis kustutan. Ei tasu aga unustada, et tegu on avaliku foorumiga, seega midagi postitades tuleb olla valmis lugema teiste arvamusavaldusi.

Palun püsida numbrite kirjutamisel reaalsuses - tegu on siiski liiga suure tõenäosusega vana (e30 on tõesti ilus ja hea) ja hooratud mootoriga pilliga (141kW+chip on üpris halb kooslus). Natuke vanade "tuunitud" bemmidega kursis olevana ütlen ka, et ca 1000.- on reaalne turuväärtus ja vahetuseks soovitava pilli hind võikski sinnakanti jääda.

Vabandan, kui tundeid riivasin.
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people

Teema algataja
ints20

Lugemata postitus #4 Postitas ints20 » 08 Mär 2018, 18:21

Küsimus ei ole tunnete riivamises!Vanade bemarite austajana võiksid ju teada et reaalne turuväärtus ei ole kindlasti 1000raha tegemist ei ole roostes roikaga.alusvanker täielikult taastatud,ümberehitus+legaliseerimine,käsitööna valminud nahksisu,mootoris igasugused kõrval helid puuduvad!Millest järeldus et tegemist on hooratud isendiga?Mina näiteks antud masinat hooranud ei ole,chip minu poolt paigaldatud ja kooslus pole sugugi mitte halb vaid väga mõnus kooslus.tonniga võid leida aga kindlasti mitte autot millega võid kohe liiklusesse sukelduda.peace
Kasutaja avatar

reimps

Lugemata postitus #5 Postitas reimps » 08 Mär 2018, 18:28

Jah, aga selliste pillide puhul on 99,9% tegu "äraaetud hobusega" minu kogemuste põhjal. Kui sul on aga värske hindamisakt/ostueelse kontrolli akt näidata, siis on usutavam. Kõiksugused investeeringud taolistesse vanadesse ägedatesse pillidesse ei tule mitte kunagi tagasi, see on fakt ja müügihinnana tore vaadata, kuid ostjat see ei huvita. Reaalne turuväärtus 2500+ euri mängib rolli vaid kindlustusega asjaajamisel, kui on võimalik tõestada investeeringuid ja on lootust seda raha ka näha. Vanade pillide kõpitsemine enda tarbeks on hea hobi, aga kulutused ei hvita kedagi. Samuti "isepaigaldatud chip", sorry, aga kas sul on vastavate sertidega kaunistatud sein?
Mõistad, ma pole absoluutselt kade, vastupidi, ma tõesti võtaks ta endale, aga jah, 1000.- eest. Kust ma tean, millal plokikaas saba annab ja kas ta mitte juba praegu kuuma pole saanud (pööretepiiraja puudumine ja vana hea radikaprobleem)?

Nii et lühidalt - äge pill, hea pakkumine, hind las olla, aga vastutasuks ei tasu loota 3000+ eurist tsiklit. Sest sellises hinnaklassis tsiklid on reeglina tõesti heas seisus ja BMW versus tsikkel on keeruline võrdlus enivei. Samas aktsepteeri konstruktiivne kriitika.

Teema algataja
ints20

Lugemata postitus #6 Postitas ints20 » 08 Mär 2018, 18:39

lähed ostad esindusest auto ja ei tea ka kunagi mis saba võib anda.kriitikal ja mahategemisel on siiski suur vahe ja modena peaksid olema kursis sellise asjaga!kui sa müüd siklit 3k-ga siis mul võib ka olla arvamus et väärtus (minu silmis) tonn,aga eetiline on teinekord oma arvamus endale hoida.piirajaga on kõik ok aga tänu kivile on pöörded kõrgemale viidud ja seda mitte põlve otsas vaid siiski saksa tootja poolt valmistatud vidina abil!

will111
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 141 korda

Lugemata postitus #7 Postitas will111 » 08 Mär 2018, 19:10

ints20, jah ühest küljest ma avaldasin oma isiklikku arvamust kuulutusse kirjut hinna koha (mis ei ole ka päris random arvamus sest olen taolisi bemme isegi ehitanud, ostnud, müünud oma viimased 15a)...samas teisalt ma küsisin konkreetse küsimuse tegelikult. ses suhtes, et kui tegu oleks näiteks natuke rohkem erilisi masinaga just tehnika poolest siis mul oleks isegi ehk huvi vahetuse vastu ja midagi pakkuda, aga sel juhul tekiks täiesti reaalne küsimus, et kas sa oleksid omalt poolt valmis samuti "respekteerima" näiteks minu poolt välja mõeldud pastakast imetud hinda kui ma ütlen oma tsikli väärtuseks 3500, olgugi, et taolisi on müüdud ühel ja teisel ajahetkel kindlasti alla 2k. arvatavasti mitte...mina ei suudaks oma tsiklit never sellise hinnaga ära müüa ja arvatavasti sa ei müüks oma autot reaalselt 3500 euriga ka ära, kindlasti mitte mingile laiemale huviringile...meeletu ainulaadse õnne korral ehk mõnele ulmefanaatikule. aga need mehed tulevad ja hakkavad ka luubiga otsima välja iga väiksemat roostetäppi, viga või äpardust, mille sa oma (ümber)ehituse käigus oled teinud, seega võib lõpuks ikka kuulutuse hinnast järgi jääda palju vähem kui sina arvad, et oleks õige.

aga nojah, las ta olla. minu arvamus on muidugi kõigest minu arvamus ja sellest juhinduda pole vaja. äkki tulebki keegi ja tahab vahetada ja võibolla saate ka hindades kokkuleppele
Kasutaja avatar

reimps

Lugemata postitus #8 Postitas reimps » 08 Mär 2018, 19:25

ints20 kirjutas:kriitikal ja mahategemisel on siiski suur vahe
Pole siin keegi maha teinud, vaid siin on pigem valjult mõeldud ning oma arvamust avaldatud. Mind muudavad näiteks ettevaatlikuks kuulutused, kus pole VIN-koodi, samuti igasugused "isepaigaldused". No on lihtsalt nii, maha teen ma pigem su ulmehinda (mis vahetuse puhul tähendab, et sa oled nõus vastu saama ainult 3000+ eurise tsikli). Ja 3000+ eurine tsikkel on juba tehaseseisundis kindlasti turvalisem ost kui (tõsi, suht hästi, aga...) tuunitud BMW.

Kui oled aga nõus oma kallihinnalise auto eest saama heas korras, aga 1000-1500 eurise turuväärtusega ratta, siis nii mainigi oma kuulutuses. Hetkel on see kuulutus minu silmis rohkem õngitsemine stiilis "äkki keegi leidub, kes laseb koti pähe tõmmata", sorry. Auto hind ja tsikli hind ei ole võrreldavad sellises kontekstis mu meelest.
Kasutaja avatar

pea
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #9 Postitas pea » 09 Mär 2018, 21:18

Aga minu arust on kõik väga hästi, kahju, et ei ole hetkel ühtegi ratast pakkuda (tegelikult muidugi selle hinnaga peab kere hea olema)
Kasutaja avatar

pühak
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Tänanud: 97 korda
Tänatud: 45 korda

Lugemata postitus #10 Postitas pühak » 09 Mär 2018, 22:03

4x4 foorumis tõstetakse taolised vahetussoovid idiot cornerisse põhjendusega, et spetsiifilisema iseloomuga foorum pole sõiduautode müüginurk. Ok, need maasturimehed pingutavad oma asjadega ilmselgelt üle, tõstavad isegi neliveolise sõiduka pakkumise idioodinurka, aga tsiklifoorumis pakutav sõiduauto võiks siis vähemalt kolmerattaline olla. :mrgreen:
Pilt
"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Mine “Ostan ja vahetan, ootan pakkumisi”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist