Milline kiiver?

Kasutaja avatar

Bikeman
Kaupmees
Postitusi: 75
Liitunud: 07 Okt 2009, 11:12
Tänatud: 5 korda

Re: Milline kiiver?

Lugemata postitus Postitas Bikeman »

Ardilla kirjutas:

Igaljuhul soovitan lokaalselt osta. Mulle naine tellis kingituse, minu teadmata :) väga hea üllatus isenesest. Aga kuna suurus ei sobinud, siis sai ta kiivri endale ja nüüd on minu naisel AGV-k5 :) ja mina pean endale uue sebima. (lol) Veel ei ole otsustanud mis ma tema ML suuruses 5 korda sõitnud, ilma ühegi kriimuta, ideaalses korras, AGV K3 SV Elements grafic kiivriga peale hakkan. Kas panen mingi summaga müüki või jätan varukiivriks.

Nii, et mingi hetk sean ennast Bikemani. Seda K1-te olks ka päris põnev näha. Samas ise pigem võtaks K5-e. :bsmile:

K1-l ei ole vist sisemist visiiri, iseneesest ma seda olen vaid 2 korda kasutanud, seega ei tunneks puudust kui seda poleks kiivril. AGV- sisemine visiir on iseenesest jube hea, kasutades ei jätnud ta muljet, et moonutab HJC-l ei saanud ma sisemist visiiri kasutada, kuna ta moonutas jõhkralt ja käis mul vastu nina.

Kiiver on disainitud tippmudeli välimuse järgi, kuigi AGV ise ei positsioneeri teda race mudelina vaid "sporty, race oriented look" mudelina, mida iganes see ka ei tähenda. Samas on tal DD-kinnitus.

K1 pole jah Race seeria, vaid tavakasutajale mõeldud nn. replica Pista GP-R mudelist. Koorik polükarbonaat, mitte süsinikkiud(carbon), teine klaas jne.

Tuleb vaid ühevärvilisena ja lisaks mõned Valentino Rossi disainid.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”