Triumph Tiger 800 (uue tsikli ostumõtted)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Triumph Tiger 800 (uue tsikli ostumõtted)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

franz125 kirjutas:

Kui viletsad ühed harjad on kui need ühe omaniku käes ära kuluvad?Mu kõige vanem ront on aastast 93 ja ei usu mina et sellel harju vahetatud on.

Peavad üsna viletsad olema. Kui teemafoorumit lugeda siis on seal nii 5K kui 30K läbisõiduga tsikleid harjade kulumise probleemiga. Ise olen saanud samuti selle järgi proovida. Esimese hooga vahetasin aku ja kui see tulemusi ei andnud siis arvasin, et tuleb starterivahetus aga pikemal uurimisel selgus siisiki, et Denso müüb sobivaid harju. Mina sain lahenduse veel lihtsamini: viisin starteri Tallinnas Nõmmele, kus starterite remonditöökoda (Endel Kaharpea FIE) suudab suvalise starteri-generaatori taastada. 1 päev ja 50€, mis lõpptulemusana oli odavam ja kiirem, kui Denso käest vajalikud vahetusharjad ja varuosad osta.

urmas66 kirjutas:

Tõenäoliselt ei ole viga harjades endis,vaid pigem kollektoris,mis on mingit pidi harjasid "sööv".

Varuosana "vana" starterit enam ei müüda ja selle asendauseks olevatel uuematel seda viga ei ole. Väliselt on uus ja vana starter eristamatud, ainuke erinevus on tootekood. Uue starteri sisse mina vaadanud pole. Siiski, niiplaju, kui ma lugenud olen siis pärast harjavahetust on starter korras ja rohkema pole vahetatud harjadega masinad remonti küsinud.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”