Triumph Tiger 800 (uue tsikli ostumõtted) → Re: Triumph Tiger 800

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Triumph Tiger 800

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Macintosh kirjutas:
KIBU kirjutas:

Aga vähe uskumatuna tundub, et tal tüüpvigu ei ole!? ole palun hea ja räägi need kah ikkagi ausalt välja.

Ma saan aru, Kibu, et BMW omanikuna eeldad sa, et tsiklil peab olema mõni fataaalsemat laadi viga nagu raami soodumus keskelt poleks minna või esiamordi/kahvli sage purunemine. (http://bmwfatalflaw.com/) Aga Triumph on brittide looming ja seega tuleb sealt oodata pigem insenertehnilisi veidrusi, kui reaalseid vigu. :mrgreen:

BMW (ja varasemalt ka mõne teise tootja) omanikuna ma enam illusioonides ei ela ja tean, et kõikidel tsiklitel on omad iseärasused ja murekohad. Sarnaselt sinule olen ka mina ühte (tegelt aegade jooksul mitut) tsiklit "ebatervelt" fännanud ja teemafoorumeid süvitsi uurinud. olen ka need tsiklid ise pulkadeks võtnud ja vaadanud lähedalt kuidas ja miks. Praegu pean ma ennast mootorratta huviliseks ja kindlasti mitte mõne margi/mudeli fänniks kuigi loomulikult on mul ka praegu omad lemmikud ja eelistused mille järgi tsikleid võrdlen/reastan.
Kui sa pidasid minu küsimusi BMW fanaatiku rünnakuks teist marki tsikli vastu siis kinnitan et selles sa eksisid. :D

5248653

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”