Targemate nõu ratta ostul

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Targemate nõu ratta ostul

Lugemata postitus Postitas AzA »

See 225kg on täispaagi ja kõikide vedelikega. 700l iste 2cm madalam ja väänet poole enam ... ma arvasin, et see kaalub tolle 15 kilo kaalu üle - eriti just istme kõrgus. Ka cb500x on üle 200kg märjana. Sõites kaalu enam ei tunne, rohkem koha peal seismise ja manuaalse manööverdamise probleem. Ja nagu M.T. märkis on 700se raskuskese veidi madalamal ... ta tundub kergem ratas :bsmile: Nimelt asub ta kütusepaak istme all, umbes tagaamordi kohal, lisaks on mootor rohkem ette ja alla suunatud. Väga vahva kaalujaotusega masin.
Aga hinnavahe on ilmselt tuntav 500x-i kasuks.
Uuri, reaalselt võib 700x vähem kütustki võtta sinu käes. 500st hoiad kõrgemas pöördes. Fuelly järgi on 700x 0,4L sajale keskmiselt ökonoomselt.

Mulle isiklikult ta sõiduomadused ei meeldi (loe lahja, käike peab tublisti lappama kui dct-d pole), aga nö. tavalise paagi asemel olevat kiivrihoidlat jäin igatsema, ikka üleprahi vidin. Lisaks dünaamika minu arvates äge, kõik toimib hondalikult.

Proovi igal juhul oma tagumikuga mõlemad järgi, mu sisetunne ütleb, et 700x on sobilikum.

PS: uue 500x-iga ma sõitnud pole, lihtsalt korraks seljas istunud. Kõrvuti reaalselt võrrelnud pole. Seega on arvamus subjektiivne.

Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”