Paariks nädalaks tsikliga Portugali (2018)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Paariks nädalaks tsikliga Portugali (2018)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Rasmusk kirjutas:

Kahjuks ei ole mul tegelikke andmeid kuskilt võtta, sest minu marsruudi koostas Waze ja sellisel tasemel logi mul ei ole. Samuti ei mäleta ma seda enam peast, sest mõnda aega on möödunud ja kuna sõitsin viie päevaga 4,4Kkm-i siis ei jäänud teed väga meelde.

See on äkki ikka meeles,et millised teekonna valiku kriteeriumid sul WAZE-s on-olid ? Kiireim teekond-lühim teekond,mida vältisid ? Kiireim teekond,vädi kiirteid?
Selle järgi saab ju üsna lihtsalt su teekonna enam vähem ka googlemapsi abiga taastada.

Ma olen tsikliga Saksat transiidina korra läbinud mööda kiirteid ja 700km läbimine on ka seal ikka tubli päev.Rostock-Leipzig õhtu 21.00-02.00 oli minu mäetamist mööda.Kiirus liiga suur ei olnud,sest oli öö ja ratastel kehvad tuled. Teisel päeval Leipzig- Lindau kanti (Bodensee) vist mingi 630km oli kokku sõitu. Kuna oli palav(üle +30 ) ja tegime suht iga 100-140km peale pause,iga teine tankimisega ja kohale jõudsime mingi 11-12 tunniga.Igaljuhul suht pime oli kui kämpasse jõudsime.Sõitsime ainult kiirteeid,aga oli stausid nagu alati ja lõunapaus mingi tunnike ja nii see aeg lendas.
Autoga olen palju saksat läbinud ja kui saad keskmise kiiruse 90 kanti,siis on igati tore,aga no ei ole lihtne seda oluliselt suuremaks saada, vahepeal sõites ikka pikalt 150-170.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”