klassikat maantesõiduks? (esimese ratta nõu)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: klassikat maantesõiduks? (esimese ratta nõu)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

piiks kirjutas:

No ma ju ütlesin, et kui pole proovinud, ei oska puudust tunda. Nordkap on 1 asi, aga kui väidetakse, et ei saa Pärnu otsa ilma tuuleklaasita tehtud :) No see on ikka lumehelbekese jutt.

Ma ei väida,et ei saa,aga ma lihtsalt valiks võimalusel klaasiga-poolkondliga ratta,kui soov on maanteel sõita.
Teemaalgatajal praegu veel võimalus valida.
Ja ka klassikutele on klaase olemas.Mõnele suuremad mõnele väiksemad,kannatab klassikuid vaadata ja uurida klaasi võimalusi oma valikutele ka.Sõber sõidab nakediga ja me oleme koos pool euroopat läbi sõitnud ning vend täitsa elus veel :D ,tuul pole ära viinud ega pole vihmast ära sulanud.
Muidugi vihma korral on tema alati väljast märjem,kui mina,aga tal on selleks puhuks ka kallim ja parem riie ostetud.
Ega chopper ka nüüd ilma poolkondli või klaasita klassikust palju ei erine(vihm poeb püksi veel hullemini isegi),aga eks igal asjal omad head ja vead.Peab lihtsalt omale mingi parima keskmise valiku leidma.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”