Hälvik-autojuhid

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Reimps, kuna siin on rattafoorum ja peaminister meil ka juhuslikult Ratas (crash) , siis kõik JOKK jällegi ju :mrgreen:

pühak kirjutas:

Võiks teha küll sellise teema. :twisted:
Hakkasin lihtsalt mõtlema, et kui kogu Eesti rahvas saaks riigilt tagasi võrdväärselt sellega, mis ta andnud on, siis oleks leiutatud Eesti Vabariigi nimeline perpetum mobile. Mingit sorti loomulik kadu on iga asja juures olemas, lisaks tuleb emale-isale, samuti ka vanaemale pensioni maksta jne. Seda kõike arvesse võttes ei nuta ma isegi sellepärast, et minu palga pealt makstakse mingi 3-4 tuhat euri sotsmaksu igal aastal, millest ma ise kulutan arsti juures käimise ja muu sellisega praegu maksimaalselt paarsada euri aastas. Valmidus mulle arstiabi anda ja ükskord pensioni maksta maksab ka midagi.
Selle postituse võib ka ülalmainitud uude perspektiivikasse teemasse tõsta. :bsmile:

Et siis teema stiilis "mida ma teen/ei tee Eesti riigi heaks ja mida riik mulle vast annab"? Tänast s.tta sõiduilma vaadates saaks :-||| küll :mrgreen:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”