Uus motoraamat: MotoABC 3


Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Re: Uus motoraamat: MotoABC 3

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Üks tähtis asi jäi tegemata. Eestlased eriti ei täna kedagi, aga mina tahan küll tänada. Suuri projekte ikka üksinda ei tee.
Tänud Kullo Kabonenile ja Erik Konkale, kelle motoalaseid teadmisi sain projektiga alustamisel lahkelt kasutada.
Kui minuga poleks oma põhjalikke teadmisi jaganud Neeme Ervin Streetmotost, Georg "Korke" Leonov MRT Techist, Erko Sinisalu Motodepoost ja Ülo Raudsepp Ramost, poleks ma nii head raamatut teha saanud.

Soe käepigistus mu arstist pojale Andresele, kes pani kokku esmaabi peatüki, et motomehed õnnetustest ikka eluga välja tuleksid.
Tänud Tarvo Kallasele ja Leevi Varmile Bikepoint´ist ning Rain Innole Motodepoost, kes projektile õla alla panid.
Ja laast, mitte liist - Heiti "Piipz" ja Olavi "Macintosh" biker.ee-st, kes motoraamatute parema levimise jaoks on palju ära teinud.

Sverre tänab väga ka kõiki neid, kes raamatuid on ostnud. Tänu teile saab ka edaspidi veel paremaid raamatuid teha!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”