Hälvik- Mootorratturid

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Madlobster kirjutas:

Omleti näide oli suht hea, kuid mitte keegi ei mõistnud seda.
Pika ninga jäänud sinine on parem kui surnud või invaliidistunud rattur. (vahet pole olid tal load või polnud) thats it! Vaielege vastu kui tahate.
Argument, et mis ma siis tegema pean??? No kui ei saa tehtud, siis tuleb lihtsalt tegemata jätta ja ongi kõik.

Vahet pole. Üsna lähedal on aeg, kus liikuritel on peal gps, mis on ühenduses sinu pangakontoga ning killswitch, mis ilmub sinumundri ekraanile teatud raadiuses.
Seega AzA mõte, et lööme pätipoisi avalikult risti ning paneme põlema, siis saame ise pikemalt hullata mu arust nagunii pikalt ei toimi. St ma saan AzA mõttest väga hästi aru.

Aitäh, Hullvähk, sa üllatasid mind poistiiivselt oma vaheda ja kaasaegse mõtlemisega. Mina, Simp ja veel mõned kaasfoorumlased on seda mõtet väljendanud aga kuna hangude ja tõrvikutega mehed on meil enamuses siis kaugele ei jõua. Eks ta ole, nagu mu üks noor (suhteliselt) militaarsete vaadetega sõber irooniliselt ütleb: vägivald on lahenduseks kõikidele probleemidelel.

urmas66 kirjutas:

Rammimine on ju tagajärg, milleni viib eest ära sõita otstanud tegelane ise.Miks siin selle üle oma närve kulutada.

Närve kulutavad vaid need, kes teemasse emotsionaalselt suhtuvad. Ülejäänute jaoks on see tsivilseeritud arutelu. Maailm pole päris mustvalge, selles tjutt käibki.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”