Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kusjuures olen mitu korda märganud Lätis käies, et eravärvides škoda sõidab maantel ala 80-82 km/h. Eks ootab ka möödasõitjaid. Naisele ütlesin ka kohe, et ment ja oota veidi. Paar km hiljem, tõmbas bussipeatusesse ja tuli sama moodi vaikselt edasi. See minu arust iga veidi haiglane, kui nüüd möödasõites trahvi saaks. Suht iga teine kord näinud ka, et kedagi seal kinni peetud. Enda kogemustest võin õelda, et ekskõik oleneb politseinikust ja milline päev tal olnud on. Olen saanud ka trahvi, kui autol tagastange ära kadus talvel. Tagurdasin vist valli ja maha ta jäi. (Muusika pärast ei ise kuulnud ega märganudki) Samas teine kord jälle +40 üle ja lasti minna, kuna ka põhjendus oli olemas. Õeldi aint, et võta rahulikumalt ja trahvi tehes läheks aega ja edasi sõidaksin ju veel kiiremini. :roll: Olemas veel paar head ja paar negatiivset kogemust. Varguse suhtes oli ka pm sama, avaldusele järgnes kuu hiljem vigane kiri ja juhtum lõpetatud. Vaevalt, et seal eriline uurimine käis... A mis seal ikka ilus ilm. Tuleb sõita, mitte arvutis passida. (crash)



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”