Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Madlobster kirjutas:

Kas olete tähele pannud, et politsei sõidab vahest järgi. Nagu ootaks kohe, millal mul TÜV lõppeb ja saaks trahvi ära väänata?
Keegi veel tähele pannud, et vahest vilkuritega regi kahtlaselt järgi sõidab?

Sõbral oli eile päris pikalt sabas olnud. Olin suht imestunud, et ei ole ainult minu kogemus.

Ma vist liigun liiga vähe, et pole sellist fenomeni märganud või pole mul paranoia välja löönud. Üldiselt sõidab igapäevaselt keegi selja taga, kui sa just väheasustatud piirkonnas pole või keset ööd ei liikle, ja maanteel teinekord mitu sada km. Eks vilkuritega sini-valge tõstab tavakodanikul ikka vererõhku mõnevõrra, aga muus osas pole küll vahet kas selja taga sõidavad nemad või suvaline Juhan.
Vabalt võivad ka mõnda aega sabas tõesti tiksuda ning samal ajal auto andmeid kontrollida. Kuid mismoodi nad ootavad su TÜV lõppemist? Ma saan ühissõiduki tunnipileti puhul aru, et see kehtib lühikest aega ja lõppeb. Kuid TÜV kehtib ikka pikemalt ja see keset päeva nüüd kõll läbi ei saa, et neil seda tasuks oodata.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”