Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Kasutaja avatar

Madlobster
Postitusi: 1009
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 239 korda
Tänatud: 257 korda

Re: Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 16 Apr 2018, 17:52

Macintosh kirjutas:
Spoiler:
Madlobster kirjutas:Kas olete tähele pannud, et politsei sõidab vahest järgi. Nagu ootaks kohe, millal mul TÜV lõppeb ja saaks trahvi ära väänata?
Keegi veel tähele pannud, et vahest vilkuritega regi kahtlaselt järgi sõidab?

Sõbral oli eile päris pikalt sabas olnud. Olin suht imestunud, et ei ole ainult minu kogemus.
Oota vaid, koos tehnoloogi arenguga tulevad igasugused orwellilikud nähtuseid ka meie igapäevallu ja elu läheb aina enam riigi kontrolli alla. Varsti ei saa isegi valesti mõelda. Esimesed ilmingud, mida politsei saab korrakaitses teha on Inglismaal juba näha. Nimelt on paigaldatskse politseiautode katusele 360° kaamera, mis lakkamatult ümbritsevate sõidukite numbreid sisse skännib ja neid andmebaaside andmete vastu võrdleb. Kohe kui leitakse rikkumine antakse sellest autos olevale patrullmeskonnale teada. Ülitõhus. UK politsei sõnul on testperioodil väljastatavate trahvide arv kasvanud ~150% võrra. Kannatage natuke, see on varsti ka meil kohal.
Suur Silm Näeb Kõike
Eks ta nii vaikselt läheb. On pooldajaid ja on vastaseid. Mõned näevad selles haiglast jälgimist/jälitamist ja isikuandmete töötlemist (kõigi tegemised, söömised, sittumised, seximised jne on tähtsasse "raamatusse" üles tähendatud) teised jällegi mõnusalt pehme vati sees olemisega tulevikku. Mõelda pole vaja suur äpp sosistab läbi kiibi otse ajukurdu, millal, mida teha.


üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:

Mine “Vaba teema”