Hälvik- Mootorratturid


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

siis paned naisele kirja selja peale "Ei anna kätte!"

aga ma olen üldiselt suures pildis sama meelt, et hinnata tuleb siiski olukorda ja tõenäosusi, mitte teha otsuseid selle põhjal, et "aga kui see eest ära sõitja on nüüd mingi eepiline massimõrvar". kusjuures arvestamata veel, et see on ju tegelikult üsna teemaväline argument. konkreetselt karmide kurjategijate tagaajamine peaks ja PEAB tegelikult ikkagi käima natuke teisel meetodil ja hoopis teiste eeldustega kui et suvaline liiklusment hakkab mängima bingot ja suvalisi pisut kiirust ületanud tsikliga vennikesi maha sõitma, tuues ühe valiidse argumendiga välja, et aga mis siis kui JUST SEE tüüp oleks olnud see 15 aastat taga otsitud suur allilmaliider või palgamõrtsukas. ma loodan, et siin selliste argumntide tõsimeeli välja toojad ikka suudavad vähemalt mingilgi tasandil aru saada kuivõrd väärakas jutt see tegelikult on. kuigi jah, saan aru, et sellist magusat chance'i argumendiks tuua paistab jube äge ja põhjendatud! tegelikult on see umbes sama äge nagu hakata laskma politsei poolt kohapeal maha iga 10ndat kuritegeliku näoga vastu tulnud isikut. krt, aga no ÄKKI ükskord läheb täppi?!?

eest ära sõitmine on tegelikult ju lihtsalt üks paljudest rikkumistest, mis on rahaliselt karistatav. suht ohtlik on hakata seda vaatama kui mingit suurt põhjust ja head põhjendust, et kedagi reaalselt maha sõita - ja teha sellest pigem reegel kui erand. rikkuja, ka siis kui ta eest ära saab, peab ju rahatrahvi ära maksma nagunii. võibolla see on piisav põhjus seaduslikuks hakata või vähemalt sellele mõelda.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”