Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas will111 »

Madlobster, sinu jutu peale ma ei oska tõesti midagi muud teha kui vaid naerda :lol:

Krl, trahvi ma ei saanud...mul on siiski teatav oskus õigel hetkel õiget juttu rääkida ja näida pigem igati alandliku kui üleolevana. Aga küll neid trahvi saajaid täpselt sama olukorraga ka leidub. Üks oli seesama taksojuht, kes mind vahetult peale juhtumit sadamasse sõidutas. Anyway, point polnud siin trahvi suuruses või isegi selles, kas ma sain hakkama suure rikkumisega või mitte, vaid politsei selgelt planeeritud käitumises, et selline situatsioon üldse tekkis. Teema pealkirjale vastavalt kirjutasin ühest oma konkreetsest kogemusest siis täpsemalt, millele ttt varem viitas. Kas see tundub kellegi kolmanda jaoks muinasjutt või mitte, mind tegelikult vabsee ei koti. Veel vähem kotib mind see, kas keegi suvaline foorumlane arvab, et tema teab minu kogetud situatsiooni üksikasju paremini ja täpsemini kui mina ise. See on juba lausa naeruväärne, nagu ma ülevalpool viitasin..aga noh, eks see on ja jääbki selliseks teemaks, et kui keegi midagi uskuda ei taha siis järelikult pole politsei ka kunagi repressiivorgan ja kõik nende otsused ning käitumismallid ongi ühiskonna arvates alati vaid kiiduväärt. Kuhu ja milleni see viib, eks siis ole näha :D



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”