Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 613
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: 2007 R6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas Krl » 16 Apr 2018, 23:49

will111 kirjutas:Tõlgenda seda omale kuidas iganes soovid, kindlasti oskad midagi veel "naljakamat" välja mõelda kui end hästi kokku võtad. Mina ei tea ja mind ei huvita, aga võibolla tahtsid tõepoolest suhelda Eks see vana aasta viimase päeva hommik tööl olla kindlasti igav ja uksluine, nagu ma ütlesin oli linn päris tühi, ilmselt polnud isegi eriti kellegi numbreid sisse lüüa. Minuga polnud ka neil kohe üldse õnne sest kurat näed isegi ülevaatus veel viimast päeva kehtis, kindlustus oli olemas, load ka ning ju polnud neil seda kollasega ristmikule sõitmist otseselt kuidagi tõestada võimalik. Ma loodan, et sul on siis sama naljakas kui politsei sind ennast kuskil mingisuguste idiootsustega koinima satub.
Naljakas või mitte, aga sa räägid olukorrast, kus politsei kutsub ise esile rikkumisi eesmärgiga trahviraha koguda. Ja kui siis lugu lõpuni kuulata, jõutakse selleni, et reaalset trahvi ei tehtudki.
Siin tekib paratamatult kahtlus, et selle politsei auto roolis olnu jäi lihtsalt munema, või sattus segadusse krt teab millest. Ja selle lubatust madalama kiiruse põhjuseks polnudki tegelikult mingi põnev vandenõu.


Mine “Vaba teema”