Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine


will111
Postitusi: 5263
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas will111 »

Seega sa üritasid hoopis neile raha pihku pressida...nimetagem seda siis sissepressimiseks :D

Igaljuhul, ma ei oska kommenteerida mis täpselt oli minu kirjeldatud juhtumi konkreetne eesmärk sel konkreetsel korral politsei jaoks või miks võimalik eesmärk täitmata jäi, aga välistatud on see, et nad seal ristmikul niisama õiget suunda otsisid või olid segaduses ja eksinud. (no tegelikult sealt saab minna nagunii ainult ühes suunas :D ) Võibolla tahtsid hirmutada, võibolla õpetada, või äkki lihtsalt millegipärast otsisid põhjust kinni pidamiseks. Igatahes tundus see üsna mõttetu üritusena ja nende poolne käitumine oli väga veider. Sisuliselt põhjendamatu liikluse takistamine. Võibolla hoopis mõtlesid, et ma suures vihas tõmban ühissõidukirajale ja uhan neist ristmikul mööda. Siis oleks kindlasti saanud jälle maha võtta ja ehk trahvigi väänata. Selle kollasega peale sõitmise kohta neil nähtavasti lihtsalt puudus võimalus tõestada. Nii nagu nad väitsid, et ma olin Süda tänaval kiirust ülatanud. Küsisin, et vaatame siis üle, mis mu kiirus oli...vastus, no eks sa ise tead kui palju oli. Ütlesin, et mina tean tõesti, väga täpselt. Selle peale kogu seltskond muigas. Iseenesest olid jutu poolest normaalsed sägad, aga tore oleks siiski kui selliste veidrustega politsei ei tegeleks. Kui mul kiire ei oleks olnud, nähtavasti oleksin hambad ristis ka selle kollase taha kenasti passima jäänud aga milleks on vaja neil tüüpidel tegeleda selliste lollustega, mis selle point on jääb arusaamatuks. Minu jaoks lihtsalt kujundas ühe ameti mainet järjekordselt.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”